home

Audi, niemiecki producent samochodów luksusowych, odbył trzecią edycję w Audi Twin Cup w Delhi, w Indiach. Sześć spośród najlepszych zespołów technicznych i 6 z najlepszych zespołów serwisowych z salonów Audi w Indiach wzięło udział w trakcie dwóch kolejnych dni i rywalizowało o mistrzostwo. Joe King, szef Audi India, wręczył trofeum Audi Twin Cup zwycięskie ekipy 'Audi Ludhiana' z kategorii innowacyjności technologicznej i 'Audi Mumbai South' z kategorii Usługi . imitacja zegarek 'Audi Twin Cup podkreśla naszą strategię dotyczącą konsumentów i nasze częste starania, aby zwiększyć naszą niezrównaną pomoc techniczną.'

Światowej klasy wsparcie jest coraz bardziej decydującym czynnikiem dla kupujących i jest kluczem do osiągnięcia naszego sukcesu. Starając się utrzymać klienta w centrum wszystkiego, co robimy.
Inicjatywa ta zapewnia naszym partnerom Audi, którzy są zobowiązani do dostarczania doskonałych rozwiązań, z doskonałą platformą do demonstrowania swojej wiedzy i skuteczności ', powiedział Joe King, szef, Audi Indie.Audi Twin Cup jest zazwyczaj równym testem zrozumienia technicznego i systematycznej orientacji na klienta. Tylko ci uczestnicy, którzy potrafią połączyć te dwa umiejętności, mają autentyczną możliwość wygrania tego trudnego konkursu na usługi. Od ostatniego, jeszcze większego nacisku kładzie się nacisk na bliską i skuteczną współpracę, w którą zaangażowani są technicy i doradcy techniczni, decydujący warunek wstępny dla doskonałego wszechstronnego wsparcia premium we wszystkich lokalizacjach w salonie dealerskim. repliki zegarkow Wspólne przedsięwzięcie dla tych zespołów miało diagnozować błędy w przygotowywanych samochodach, uzyskać optymalne środki zaradcze i wykazać się przykładowymi umiejętnościami osobistymi podczas interakcji z konsumentami.Załoga z Audi Mumbai South wykazała się doskonałością i okazała się zwycięzcą, podczas gdy w rywalizujących z Indiami finałach Tag Heuer repliki zegarków najlepiej ; Audi Ludhiana wykazały się doskonałością w zakresie możliwości technicznych i pojawiły się jako zwycięzcy w grupie technologii.

Audi Hyderabad w kategorii usług i Audi Chennai w innowacjach technologicznych zajęły drugie miejsce.'Naszym zespołom technologicznym i wspomagającym udało się poprawnie ocenić ulepszone ramy Audi AG, co oznacza, że ​​zostały one ocenione w podobnym stopniu jak inne rynki na rynkach międzynarodowych. Wymagające ustawienie jest zdecydowanie godne pochwały. Ta inicjatywa pomogła nam podnieść techników 'znaczenie i cel w przyczynianiu się do osiągnięcia Audi w Indiach. To uznanie, Breitling replika swiss które uważamy, będzie prawdopodobnie jednym z filarów, które pomogłoby naszym partnerom Audi zachęcić ich utalentowanych pracowników technicznych '.Audi Twin Cup odbywa się w ciągu roku, biorąc pod uwagę, że na całym świecie w 1996 roku. Wszyscy członkowie sieci dealerskiej Audi biorą udział w mistrzostwach.
  • repliki zegarkow
  • Wiedziec wiecej o Cartier Replica Watches najnowszych kolekcji
  • Wiedziec wiecej wspaniałe repliki zegarkow z cech artysty
  • Wielki Rolex seria samochodow sportowych w sezonie 2002
  • Will Smith i Rolex Milgauss klasa siebie
  • Własna Winding zegarki Rolex Oyster Perpetual Rolex dzien daty
  • Wspaniały repliki octo Quadri Retro Chronograph Zegarki
  • Wybierz jedna z najbardziej typowych replik Adee Kaye Zegarki teraz